- Főoldal
- Barkács
- Barkácsgépek
- Csiszológép, Gyalugép
- Extol Prémium akkus rotációs (excentrikus) csiszoló, Share20V, AKKU és TÖLTŐ NÉLKÜL

Termék információ
Az akkumulátoros vibrációs csiszológép ideális eszköz fa és faanyagok, fémek csiszolására, valamint sérült felületkezelési területek, pl. festék és lakk, valamint tömítőanyagok, stb. víz felhasználása nélkül. A forgó mozgás nagy csiszolási teljesítményt, az excentricitás pedig véletlenszerű mozgást hoz létre, amely megakadályozza a nem kívánt mély barázdák kialakulását a köszörült anyagban. A csiszolófelület tépőzárral van ellátva, amely lehetővé teszi a csiszolópapírok egyszerű cseréjét. Az integrált fűrészporelszívás tisztán tartja a munkaterületet munka közben, és munka után egyszerűen ki kell üríteni a gyűjtőzsákot és megtörténik. Normál munkához elegendő egy-két 2000mAh-s akkumulátor, melyeket gyorstöltőben gyorsan feltölthet, igényesebb vagy hosszabb munkához nagyobb, 4000-8000mAh kapacitású akkumulátorokat ajánlunk. Az akkumulátor az EXTOL SHARE20V sorozat minden típusú szerszámában használható. Az alkalmazott Li-ion technológiának köszönhetően bármikor újratölthető anélkül, hogy csökkentené a kapacitását. A Li-ion akkumulátor az önkisülés miatt nagyon lassan veszít energiát, és hosszú ideig feltöltve és használatra kész állapotban marad.
MŰSZAKI ADATOK
Akkumlátor feszültség: 20V
Max. fordulatszám: 10.000 min-1
Max. fordulatszám: 10.000 min-1
Csiszolótárcsa átmérője: 125 mm, tépőzáras
univerzális befogás, gyorskioldás
puha gumis "Soft Grip" markolat
elektromos kifutófék
Tömeg: 2 kg
papír dobozban szállítva
külön rendelhető 20V, 2000 mAh tartalék akku: 8891881
külön rendelhető 20V, 4000 mAh tartalék akku: 8891882
külön rendelhető 20V, 6000 mAh tartalék akku: 8891885
külön rendelhető 20V, 8000 mAh tartalék akku: 8891886
külön rendelhető 1,6 A-es tartalék akkutöltő: 8891891
külön rendelhető 2,4 A-es tartalék akkutöltő: 8891893
külön rendelhető 4,0 A-es tartalék akkutöltő: 8891892
külön rendelhető 2×3,5 A-es (2 db akku egyidejű töltéséhez) tartalék akkutöltő: 8891894
A Li-ion akkumulátor kis tömegű, nagy kapacitású, állandó tápfeszültséget adó, gyorsan tölthető, memória effektus nélküli.
SHARE 20V sorozat - 1 akku több gép. A sorozat minden típusa azonos akkuval használható. Elég egyetlen akku és az összes gépet tudja használni!
Előnyök:
– Li-ion akkumulátor
– Ergonomikus, csúszásmentes markolat a kényelmes munka érdekében.
– Ventillátoros hűtésű motor a biztos erőtartalékért.