- Főoldal
- Dog Vital multivitamin 120db

Termék információ
A Dog Vital multivitamin 120 db-os kiszerelésben komplett vitamin- és ásványianyag-kiegészítést nyújt kutyák számára minden életszakaszban. Ideális kölyök, felnőtt, idős, valamint vemhes és szoptató szukák számára is. Kúraszerűen adva támogatja az immunrendszert, a terhelhetőséget és a betegségek utáni gyorsabb regenerációt.
A tabletta ízletes, szükség esetén könnyen összetörhető és az eledelbe keverhető. Dog Vital multivitamin 120 db – komplex vitamin- és ásványianyag-kiegészítő kutyáknak A Dog Vital multivitamin vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó táplálékkiegészítő, amely kutyák számára lett kifejlesztve.
Összetétele segít fedezni a mindennapi vitamin- és ásványianyag-szükségletet, így támogatja a szervezet megfelelő működését kölyök-, felnőtt- és idős korban egyaránt. Mire ajánlott? A készítmény nagyszámú, életfontosságú és magas biológiai értékű összetevője alkalmassá teszi kedvence optimális vitamin- és ásványianyag- (makro- és mikroelem) igényének kiegészítésére.
Kúraszerű alkalmazása segíthet a betegségek megelőzésében, a lefolyás enyhítésében, valamint a felépülés támogatásában. Adagolás és alkalmazás A Dog Vital multivitamin tablettát kúraszerűen javasolt adni. A legtöbb kutya szívesen elfogyasztja a tablettát, de ha szükséges, összetörve a napi eledelbe is bekeverhető.
Az adagolásnál mindig vegye figyelembe kutyája testtömegét, életkorát és terhelését, valamint az állatorvos javaslatát.
Kiszerelés Praktikus, gazdaságos kiszerelés 120 db ízletes rágótabletta egy dobozban A Dog Vital multivitamin 120 db-os csomagolása ideális hosszabb kúrákhoz, többkutyás háztartásokba, illetve olyan gazdiknak, akik szeretnék rendszeresen támogatni kedvencük vitamin- és ásványianyag-ellátását.
| A megfelelő ellátás különösen fontos | fiatal állatok egészséges fejlődéséhez, az általános ellenálló képesség fenntartásához, munkakutyák terhelhetőségének támogatásához, vemhesség és szoptatás idején a megnövekedett vitamin- és mikroelemszükséglet fedezéséhez |
| Általános adagolás | napi 1 tabletta / 10 ttkg |
| Javasolt napi adag különböző élethelyzetekben | vemhes és szoptató szukáknak: 1 tabletta / 7 ttkg / nap, kölyökkutyáknak: 0,5–1 tabletta / nap, közepes testű kutyáknak (10–30 kg): 1–3 tabletta / nap, nagytestű kutyáknak (30 kg felett): 3–6 tabletta / nap |