- Főoldal
- Könyvek, Filmek, Ajándékozás
- Könyvek
- Találd meg a szerelmet! - Gyakorlatok a boldogsághoz

Termék információ
A Boldogságakadémia 2011 márciusában született Francesca Zampone és Marco Bonora ötletéből. A Boldogságakadémia egy fizikai hely (Milánó, Corso di Porta Romana 100.) és egy virtuális, ahol workshopokat rendeznek, kurzusokat tartanak, ahol megoldásokat keresnek a karrierrel kapcsolatos kérdésekre.
Ezeken a találkozásokon igénybe vesznek könyveket, mozifilmelemeket és egyéb művészeteket is.A könyvsorozatot azért hozták létre, hogy segítsen a mindennapokban fölülemelkedni a munkahelyi és kapcsolati nehézségeken.
Erre célzott gyakorlatok és eredeti ötletek vannak; ezeket kipróbálhatod.A könyv megtanítja, hogy a boldogság csak akkor érhető el, ha a megélt érzelmi kapcsolat nem összenyom, hátráltat téged, hanem éppen ellenkezőleg: ösztönöz, gazdagít, erősít, támogat.
Termék tulajdonságok
- Szerző:
- Kiadó:
- Oldalszám:
- Kiadás éve:
- Állapot:
- Gyártói Cikkszám:
- Tömeg: