- Főoldal
- Kert
- Kertészkedés
- Öntözés
- POLIEXT bordás egyenes csatlakozó 20xK3/4" 5.

Termék információ
A POLIEXT bordás egyenes csatlakozó 20 × K3/4" az öntözéstechnikai rendszerek egyik legfontosabb átmeneti idoma, amely megbízható kapcsolatot biztosít a 20 mm-es LPE csövek és a K3/4"-os menetes elemek között.
A Poliext márka hosszú évek óta meghatározó szereplője a hazai öntözéstechnikai piacnak, termékei pedig a tartósság, a precíz kialakítás és a könnyű szerelhetőség miatt különösen kedveltek a szakemberek és a kerttulajdonosok körében.
A csatlakozó egyik oldala bordás kialakítású, amely stabil, szivárgásmentes kötést biztosít a 20 mm-es LPE csövekkel. A bordák erős tartást adnak, megakadályozzák a cső lecsúszását még nagyobb víznyomás esetén is, így a kötés hosszú távon is biztonságos marad.
A másik oldalon található K3/4"-os külső menet kompatibilis számos szűrővel, elosztóval, csappal, mikroszóróval, mágnesszeleppel vagy egyéb menetes idommal, így rendkívül sokoldalúan használható.
A POLIEXT bordás egyenes csatlakozó UV-álló, nagy szilárdságú műanyagból készül, amely ellenáll a hőmérséklet-változásoknak, a mechanikai terhelésnek és a kültéri környezet kihívásainak.
A csatlakozó nem korrodál, nem repedezik, és hosszú éveken át megőrzi alakját, így ideális választás minden öntözőrendszerhez – legyen szó házikerti, üvegházi, parköntözési vagy akár mezőgazdasági alkalmazásról.
A 20 × K3/4" méret különösen gyakori olyan rendszerekben, ahol a 20 mm-es LPE csövek nagyobb vízhozamot biztosítanak, és menetes elosztókhoz vagy szabályozó elemekhez kell csatlakozniuk. A csatlakozó segítségével könnyedén kialakíthatók mellékágak, csatlakoztathatók mikroszórók, csepegtető körök vagy akár fővezetékekhez kapcsolódó elosztási pontok.
A szerelés gyors és egyszerű, nem igényel speciális szerszámot, csupán a cső megfelelő felhelyezését a bordákra.
A POLIEXT bordás egyenes csatlakozó 20 × K3/4" ideális választás mindazok számára, akik tartós, megbízható és könnyen szerelhető idomot keresnek öntözőrendszerükhöz.
A csatlakozó sokoldalúsága, erős anyaga és precíz kialakítása garantálja a hosszú távú, problémamentes működést, legyen szó kisebb kertekről vagy nagyobb öntözési projektekről.
A bordás idomok fekete POM (poliacetál) alapanyagból készülnek, annak érdekében hogy, a bordák kellően éltartóak legyenek és biztosítsák a kötés sziládrságát, valamint a kicsúszásszal szembeni ellenállást.
Könnyen szerelhető, egyszerű mozdulattal. Nincs szükség bilincsre, vagy ragasztóra a rögzítéshez.
A méretek és formák széles választéka által lehetőségünk van kiválasztani a felhasználásnak legjobban megfelelő csatlakozókat.