- Főoldal
- Háztartási gépek
- Pálinkafőzők, sörfőzők
- Sörfőzés
- Palacköblítő és fertőtlenítő

Termék információ
Eszköz sör vagy borosüvegek öblítésére, fertőtlenítésére és szulfitálására. Saját folyadék tárolóval Használatához gyorsan nyomja meg többször az üveget a permetező fúvókáján, hogy egy erős vízsugár vagy fertőtlenítőszer szabaduljon fel, teljesen kiöblítve az üveget.
kiváló minőségű ütésálló anyagokból alkalmas élelmiszerekkel való érintkezéshez az alapos tisztítás érdekében könnyen szétszerelhető tálnyílás Ø 12 cm tál magassága 5,6 cm teljes magassága 20,2 cm tál folyadék térfogata kb. 0,3 l palack max. belső Ø 25 mm Eszköz sör vagy borosüvegek öblítésére, fertőtlenítésére és szulfitálására.
Saját folyadék tárolóval Használatához gyorsan nyomja meg többször az üveget a permetező fúvókáján, hogy egy erős vízsugár vagy fertőtlenítőszer szabaduljon fel, teljesen kiöblítve az üveget.
kiváló minőségű ütésálló anyagokból alkalmas élelmiszerekkel való érintkezéshez az alapos tisztítás érdekében könnyen szétszerelhető tálnyílás Ø 12 cm tál magassága 5,6 cm teljes magassága 20,2 cm tál folyadék térfogata kb. 0,3 l palack max. belső Ø 25 mm