- Főoldal
- Drogéria, Erotika
- Háztartás
- Takarítószerek
- Mosogatógép por 500 g

Termék információ
Az ANANDAM mosogatógép por hatékonyan távolítja el a makacs szennyeződéseket, már alacsony hőmérsékleten is. Kíméletes az edényekhez, vízcseppmentes, ragyogó csillogást biztosít. A viaszos padlóápoló és tisztító koncentrátum kitűnő választás, hiszen: 
- Hatékony: A por hatékonyan távolítja el a makacs zsírokat és szennyeződéseket alacsony hőmérsékleten is, így energiát takaríthatsz meg;
- Rendkívül gazdaságos: 20-50 ml padlóápolóból 5 litert készíthetsz. Takarítógépeknél 12 ml padlótisztítót adagolj 10 liter vízhez Sokoldalúság: használhatod laminált padló, hajópadló, parketta és kőburkolatok kezelésére, tisztítására, valamint irodai bútorok, minden bútorlapból és kezelt felületű fából készült bútor ápolására, tisztítására;
- Finom illat: a kellemes és friss citrusos illatú;
- Biológiailag jól lebomló formula: használatával óvod a környezetet, nem terheled a természetet.
- Újrahasznosítható, biztonságos műanyag: a flakon bevizsgált műanyag granulátumból készült, mely kis energia befektetéssel újra feldolgozható. A flakonból nem válnak ki az egészségre káros rákkeltő és hormonháztartást károsító anyagok.
Összetevők a 648/2004/EK rendelet szerint:
5 % vagy ennél több, de 15 %-nál kevesebb: foszfátok, oxigénalapú fehérítőszerek; 5 %-nál kevesebb: nemionos felületaktív anyagok; Tartalmaz: enzimek (proteáz), illatszerek (LIMONENE)Figyelmeztetés:
H314: Súlyos égési sérülést és szemkárosodást okoz. H335: Légúti irritációt okozhat. EUH208: Proteáz enzimet és D-limonént tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki. P101: Orvosi tanácsadás esetén tartsa kéznél a termék edényét vagy címkéjét. P260: A por belélegzése tilos. P264: A használatot követően a kezeket alaposan meg kell mosni. P280: Védőkesztyű, védőruha, szemvédő/arcvédő használata kötelező. P303 + P361 + P353: HA BŐRRE (vagy hajra) KERÜL: Az összes szennyezett ruhadarabot azonnal le kell vetni. A bőrt le kell öblíteni vízzel/zuhanyozás. P305 + P351 + P338 + P310: SZEMBE KERÜLÉS esetén: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. Adott esetben a kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása. Azonnal forduljon TOXIKOLÓGIAI KÖZPONTHOZ vagy orvoshoz. P405: Elzárva tárolandó. P501: A tartalom/edény elhelyezése hulladékként: a 225/2015. (VIII.7.) Korm. rendeletnek, valamint a 72/2013. (VIII. 27.) VM rendeletnek megfelelően. Veszélyes komponensek: Dinátrium-metaszilikát, Nátrium-perkarbonát, Alkohol (C12-15)-elágazó és lineáris, etoxilált propoxilált