- Főoldal
- Étel, Ital
- Alkoholmentes italok
- Tea
- Dr. CHEN Lúgosító teakeverék 20 filter

Termék információ
A Dr. Chen Lúgosító teakeverék gondosan válogatott gyógynövényekből készült, a szervezet sav-bázis egyensúlyának fenntartásához.
A lúgosító tea zöld növény és gyógynövény hatóanyagaival segíti a szervezet sav-bázis egyensúlyának fenntartását. Hatóanyagainak köszönhetően alkalmazható a szervezetre ható külső és belső káros savasító hatások ellensúlyozására.A természetes növényi rostok segítik a felhalmozódott salakanyagok távozását.
Az emberi szervezet sav-bázis egyensúlyának elmélete egy világhírű japán orvostól származik, aki meghatározta a savas és lúgos állapot értékét, miszerint 7.35-7.45 pH érték között lúgos, 7.35 pH alatt savas közegről beszélünk. A lúgos szervezet egészséges és ellenálló a betegségekkel szemben. Ha ez az érték hosszabb ideig a savas irányba tolódik, fokozatosan elindul egy kedvezőtlen folyamat a szervezetben, mely még nem beteg, de már nem is teljesen egészséges. Ha a pH érték 7.0 alá csökken, akár betegségek is kialakulhatnak.
Elkészítése: A teafiltert öntsd le 2,5-3 dl (csészényi) forrásban lévő vízzel, hagyd állni 15-20 percig. Naponta 2-3 csésze tea elfogyasztása javasolt. Ajánlott 3-4 hétig folyamatosan alkalmazni, majd egy-két nap szünet után folytatni.
Összetevők: zöld tea, édesgyökér, Garcinia cambogia kivonat, fehér eperfa levél, japán zöld tea, búzafű, árpafű.