- Főoldal
- Barkács
- Villamosság
- C708R LIVOLO 106+6-os távirányítós dupla alternatív érintőpanel, 240V 5A

Termék információ
Figyelem! A távirányító nem tartozéka a terméknek, külön megvásárolható a webáruházban. Válaszd ki a neked megfelelő távirányítót! Távirányítók megtekintése A LIVOLO alternatív kapcsolók csak párban működnek. Minimum 2 db kapcsoló szükséges a helyes működéshez. A LIVOLO alternatív kapcsolók nem használhatóak hagyományos-billenős alternatív kapcsolókkal.
Paraméterek Általános információk Dupla alternatív 106+6-os kapcsoló, dupla váltókapcsoló néven is ismert. A fázis feszültséget szakítja meg. Két lámpatest több helyről való felkapcsolásakor alkalmazzák. A “COM” bekötési pontra az átjátszó szálat, az “L in” bekötési pontra a fázis vezetőt, az “L1” és “L2” bekötési pontra a lámpaszálat-kapcsolt fázist kötjük.
A kapcsoló lekapcsolt állapotban kék, felkapcsolt állapotban pedig piros diszkrét háttér világítással jelzi az aktuális állapotot. Két lámpatestet – két fogyasztót kapcsolunk vele
- több helyről + távirányítóval Könnyű és gyors szerelhetőség, csavaros bekötési móddal 71-mm-es szabvány sorolási távolság Normál és mély soroló dobozba, valamint gipszkarton dobozba egyaránt szerelhető Szerelhető vízszintesen és függőlegesen is A sorolás szabvány, 5-ös soroló keretig sorolható A szerelvénydobozba csavarokkal rögzíthető Erős festett szerelvény fémkeret 1 W-tól 1000W-ig használható bármilyen fényforrással Edzett kristályüveg előlap Érintésérzékeny kapacitív érintőfelület Diszkrét háttérvilágítás kék és piros színben Nem deformálódik és nem színeződik el Nehezen karcolható és könnyen tisztítható Bekötési útmutató Méretek